Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Būsim atbildīgi! Ieteikumi no @VARAM_Latvija : https://t.co/hIdAVr0Iq8 2020-03-30
Liepājas RAS DzivoZalak
Paldies Liepājas RAS klientiem un apmeklētājiem par sadarbību un videi atbildīgu rīcību aizvadītajā gadā un turpinā… https://t.co/TFcOC21bF1 2020-02-05
Liepājas RAS DzivoZalak
Lūk, ražens, 2019-tais :) https://t.co/irvksVZ05M 2020-02-05

Pirmais pasākums “Zaļo ideju Re!Strāde” aizvadīts

 

Vakar 5. septembrī  atkritumu poligonā "Ķīvītes" aktīvi darbojās teju 100 dalībnieki, kuri projekta "Zaļo ideju Re!Strāde" ietvaros uzzināja par atkritumu apsaimniekošanu reģionā, darināja avosjkas (tīkliņus) kopā ar Anitru Toomu, gatavoja upcycled grāmatzīmes, spēlēja spēles, zīmēja un meklēja Zaļo Vardi aizraujošā šķēršļu trasītē.

 

maza.jpg

 

Šis bija pirmais no trijiem Re!Strādes pasākumiem. Nākošais gaidāms jau 14. septembrī Aizputē, biedrības Serde pagalmā, kur no 10:00-13:00 notiks aktivitātes, kas saistītas ar atbildīgu pārtikas patēriņu,  atkritumu samazināšanu, kā arī kopīgi tiks vārīta DiskoZupa. Tās gatavošanā ir aicināts iesaistīties ikviens. Vēl dažādas spēles un aktivitātēs nodrošinās arī SIA “Liepājas RAS”.

 

 

Vairāk iespējams uzzināt šeit.

 

maza2.jpg

 

Pasākumu Organizē: Biedrība “Dzīvo Zaļāk!”

Sadarbībā ar: SIA “ Liepājas RAS”, biedrību “Serde”, SIA “ Liepājas Pētertirgus”, biedrību  “Zaļā Brīvība” , biedrību “Zero Waste Latvija”, “Seek the Simple”, Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra  “Liepājas sabiedriskais transports”

Akciju finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

 

LVAF_logo.jpg

 

 

Sagatavots: 6.09.2019

Pirmais pasākums  “Zaļo ideju Re!Strāde” aizvadīts
Drukāt