Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Sazinies ar mums!
Liepājas RAS Twiterī!
Liepājas RAS DzivoZalak
Poligonā Ķīvītes šķiroto atkritumu savākšanas laukumā privātpersonas var bez maksas nodot sašķirotus atkritumus,tai… https://t.co/W5PWMrAp4J 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Aicinām izmantot atjaunojamo enerģiju zaļu un ilgtspējīgu ideju īstenošanai! https://t.co/muZt6at7bF https://t.co/aoDtiAlklD 2019-11-12
Liepājas RAS DzivoZalak
Jau trešo gadu SIA “Liepājas RAS” ir saņēmis VARAM novērtējumu “Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu… https://t.co/1qLb5QIKuy 2019-11-12

Liepājas RAS Vides skola

 

"Liepājas RAS" Vides skola ir Liepājas izglītības pārvaldes akreditēta interešu izglītības programma, kas piedāvā interesentiem apgūt jaunas zināšanas par vides saudzēšanu un ekoloģisku dzīvesveidu, akcentējot tieši atkritumu apsaimniekošanas jomu.

 

Vides skolas ietvaros tiek organizētas gan ekskursijas , gan nodarbības dažāda vecuma bērnu un jauniešu grupām, kuras pazīst kā Vides dienas. Nodarbību laikā interesenti iepazīstas ar Liepājas reģiona atkritumu saimniecību, dalīto atkritumu vākšanu gan teorijā, gan praktiskas un azartiskas spēles veidā. Lai veicinātu izpratni par atkritumu apsaimniekošanas jomu tiek piedāvāts izspēlēt gan dažādas izglītojošas spēles, gan izpildīt uzdevumus un uzdot sev interesējošos jautājumus.   

 

Vides dienu aktivitātes

 

Atkritumu šķirošanas spēle. Varbūt Tu zini, ka atkritumi ir jāšķiro,  bet vai tiešām zini, kā tos pareizi sašķirot?
 
Ar šo spēli varipārliecināties un iemācīties to darīt pareizi! Šī spēle būs piemērota gan ārā, gan iekštelpās gan
maziem, gan lieliem, gan visiem kopā.
 
 
Vides_diena_12082015.JPG
 
 
Lidojošo "atkritumu" šķīvīšu spēle. Jauna vides skolas aktivitāte tieši aktīvai atpūtai ārā.  Iespēja vielaicīgi palauzīt galvu un uzlabot savu izveicību, lai trāpītu ‘’atkritumu’’ šķīvīti pareizajā konteinerī.
 
 
IMG_1614.JPG
 
 
Atkritumu apsaimniekošanas tehnikas puzles. Pēc pastaigas pa poligonu, atsvaidzinām atmiņā redzētos iespaidus!
 
 
IMG_2148.JPG
 
 
Eko Twisters. Vai esi pazīstams ar aizraujošo spēli Twister?
 
Eko Twistera ideja ir līdzīga- noturēties spēlē visilgāk nepieskaroties zemei ar ceļiem, elkoņiem vai sēžamvietu. Bet, lai padarītu spēli aizraujošāku un pārbaudītu jūsu izturību, par pozas maiņu tiek uzdots jautājums par dažādām ar vidi saistītam temām. Piemēram: Nosauciet vienu dzīvnieku, kurš palīdz dabai? Kā piesārņots ūdens var ietekmēt cilvēku? Vai visi materiali daba sadalās vienlīdz ātri?
 
 
Atkritumu apsaimniekošanas tehnikas cirks.
 
Ja esi spēlējis aizraujošo galda spēli "Cirks", tad zināsi noteikumus.
 
Tikai cirka dzīvnieku, klaunu un akrobātu vietā ir lielās mašīnas/tehnika, ko izmanto, lai poligona teritorijā apsaimniekotu atkritumus.
 
Arī šī spēle ir papildināta ar jautājumiem par atkritumu šķirošanu un apsaimniekošanu.
 
 
IMG_3458.JPG
 
 
Radošais stūris.
 
Pavisam noteikti lūgsim jūsu kolektīvu uzzīmēt "Kā mēs dzīvojam zaļāk", un ja būs interese, varēsiet uzspēlēt arī eko domino.
 
 
IMG_3455.JPG
 
 
 
Aktivitāšu un spēļu klāsts pakāpeniski tiek papildināts, realizējot gan mūsu kolektīva radošās idejas, gan arī sadarbojoties ar citiem zaļi domājošajiem.
 
 
Kā pieteikties nodarbībām?
 

Pieteikties uz Vides skolas nodarbībām: pa tālruni 63459091  vai elektroniski.

Lūdzam ievērot pieteikšanās termiņu, kas ir ne mazāks par vienu kalendāro nedēļu pirms paredzētajām nodarbībām!

Drukāt